top
Szkolenie psów metodami pozytywnymi Zielona Góra
tel.: +48 602 433 936
left
content

Jesteś tutaj

Posłuszeństwo na codzień

Pies, miasto i ja

Czujesz się zbędnym balastem na drugim końcu smyczy? Jesteś niesłyszalny, niewidzialny i totalnie ignorowany? Narasta w Tobie frustracja, stres i strach o swojego czworonoga?- zgłoś się do nas!!! Temu na pewno można zaradzić :)

Metody pozytywne budują przede wszystkim więź i zrozumienie z własnym zwierzakiem. Kontakt i uwaga są najważniejszymi rzeczami w naszym wspólnym psio-ludzkim świecie, jeśli będziemy potrafili nawiązać nić porozumienia spacery, ćwiczenia, komendy i codzienne życie stanie się przyjemnościa. Pies da nam tyle radości ile wyobrażaliśmy sobie decydując się na czworonoga- przyjaciela. 


Na zajęciach zajmujemy się nauką:

- przywołania;

- chodzenia na luźnej smyczy;

- siadania, leżenia, stania;

- pracy w rozproszeniach;

- zabawy i kontaktu z przewodnikiem; 

- kontrolowania emocji;

- socjalizacji;

- odwołań od ludzi i zwierząt;

- niepodejmowania pokarmu;

- nieskakania na osoby znajome i postronne;

- zachowania u weterynarza;

- i wiele innych...


 

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Twoje i Twojego pupila, dlatego do każdej pary podchodzimy indywidualnie dobierając najlepsze rozwiązania. Treningi zawsze zaczynamy od spotkań indywidualnych, gdzie zarówno pies jak i właściciel uczą się siebie nawzajem, poznają zasady współpracy, co gwarantuje najwyższą jakość zajęć. 

 

 

 

Cennik:

Zajęcia indywidualne: 40 zl

 

Zajęcia grupowe 2- 3 psy:  30zł 

 

Zajęcia trwaja 45- 60 min w zależności od możliwości psa oraz wykonywanych zadań. Terminy oraz miejsce spotkań ustalamy indywidulanie dostosowując się do Państwa potrzeb.