top
Szkolenie psów metodami pozytywnymi Zielona Góra
tel.: +48 602 433 936
left
content

Jesteś tutaj

Obedience

Obedience to posłuszeństwo sportowe, ale przede wszystkim dobra zabawa dla psa i jego właściciela. Zwykłe siad, waruj, noga, nie musi być takie znowu zwykłe i nudne.  

Zadaniem na zawodach jest wykonać ćwiczenia z niesamowitą dokładnością, szybkością, radością i energią, co więcej niejednokrotnie w wielkich rozproszeniach. Takie wykonania obrazują jak bardzo związani są ze sobą pies i jego właściciel, jak doskonale się znają i rozumieją.

Pies reaguje z ufnością i radością na każdy najmniejszy gest człowieka, ćwiczy, ponieważ ćwiczenie sprawia mu przyjemność. Jeśli macie ochotę doświadczyć tej energii i więzi, którą buduje ćwiczenie metodami pozytywnymi oraz sprawdzić się na zawodach zapraszamy do nas na zajęcia. 

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Twoje i Twojego pupila, dlatego do każdej pary podchodzimy indywidualnie dobierając najlepsze rozwiązania. Treningi zawsze zaczynamy od spotkań indywidualnych, gdzie zarówno pies jak i właściciel uczą się siebie nawzajem, poznają zasady współpracy, co gwarantuje najwyższą jakość zajęć. 

 

Cennik:

zajęcia indywidualne: 40 zl

zajęcia grupowe 2- 5 psów: 30zł

 

Zajęcia trwaja 45- 60 min w zależności od możliwości psa oraz wykonywanych zadań. Terminy oraz miejsce spotkań ustalamy indywidulanie dostosowując się do Państwa potrzeb.

 

 

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.